forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 22:37

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Siarka na stawy ??
PostNapisane: 20 wrz 2012, o 12:47 
Offline

Dołączył(a): 20 wrz 2012, o 12:27
Posty: 6
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Od bardzo dawna bolą mnie stawy, głównie jest to ból w kolanach oraz nadgarstkach. To takie dziwne trochę, gdyż nie jest to ciągły stan są dni, że nic nie boli ale przychodzą tez takie kiedy ciężko jest w domu zoś zrobić, bo ręce i nogi odmawiają posłuszeństwa. Jakiś czas temu robiłam badania i nie wykazały stanu zapalnego, nie wiem czy powinnam zrobić jakieś bardziej szczegółowe. W tym roku pierwszy raz miałam okazję korzystać z zabiegów siarczkowych w Lądku Zdroju, trafiłam tam zupełnie przypadkiem i myślę, że to dar od losu poniewaz po powrocie na długo zapomniałam że mam w ogóle stawy.
Natomiasy kiedy ból wrócił był jakoś łagodniejszy. Czy znajdę na forum kogoś kto korzystał z takich dobrodziejstw siarkowych i ma doświadczenie z tym minerałem? czy warto iśc w tym kierunku? Obecnie poszukuję jakiegoś preparatu który by wzbogacił mój organizm w odpowiednie dawki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Siarka na stawy ??
PostNapisane: 20 wrz 2012, o 13:26 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2011, o 09:10
Posty: 97
Lokalizacja: Gda/PL
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: LEWE: zerwane ACL, uszkodz.łakotki przyśrodkowej, zmiany zwyrodnieniowe, chondropatia II-IV st., obrzek maziowki i ciała Hoffy. Rekonstrukcja ACL 01.12.2010.
PRAWE:podobnie, rekonstrukcja 17.11.2011.Rehabilitacja.
Inne informacje: Uszkodzenie kolan w wyniku amatorskiej gry w piłkę nożną, dalsza dewastacja spowodowana olaniem sprawy i uprawianiem sportów z zerwanymi więzadłami.
Badania krwi pod kątem RZS - http://pl.wikipedia.org/wiki/Reumatoida ... lenie_stawów były robione?
Czyli OB, CRP (http://pl.wikipedia.org/wiki/Białko_C-reaktywne), RF, aCCP (http://pl.wikipedia.org/wiki/Przeciwciała_anty-CCP)

_________________
Pzdr
____
01.12.2010. Kolano lewe - Artroskopia z rekonstrukcja ACL sp. BPTB, mocowanie Biosure oraz częściowa meniscektomią przyśrodkową.
17.11.2011. Kolano prawe - rekonstrukcja ACL tą samą metodą. W trakcie rehabilitacji.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Siarka na stawy ??
PostNapisane: 20 wrz 2012, o 13:56 
Offline

Dołączył(a): 20 wrz 2012, o 12:27
Posty: 6
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Dziękuję za szybką reakcję.
OB i CRP było robione, wyniki ok. Bład popełniłam może jedynie w tym , że do lekarza udałam się akurat w okresie gdy nie miałam bólu stawów... ale chciałam sprawdzić.
Gdy doktorka zobaczyła dobre wyniki kazała przyjść gdy ból się nasili i wówczas ponownie zrobimy badania.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Siarka na stawy ??
PostNapisane: 20 wrz 2012, o 17:45 
Offline

Dołączył(a): 12 maja 2011, o 21:00
Posty: 158
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Chondro II (II/III?) rzepki, koncowka leczenia chlamydii pneumonae - ta mi dala popalic w kolanach... Lateralizacja i inne biomechaniczne cuda juz wyleczone :-)
Ja bym jeszcze poszedł w kierunku jakichś infekcji atypowymi bakteriami np. cpn, ctr, borelioza itp. Te dziadostwa potrafią dawać kosmicznie dziwne dolegliwości...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Siarka na stawy ??
PostNapisane: 24 wrz 2012, o 08:37 
Offline

Dołączył(a): 20 wrz 2012, o 12:27
Posty: 6
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
No właśnie zastanawiam się nad zrobieniem badań w kierunku boreliozy, tylko takie badanie prywatne to aż 70 zł brr! a w przychodni lekarz tak bez większych wskazań nie zleci takiego badania..


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Siarka na stawy ??
PostNapisane: 24 wrz 2012, o 09:09 
Offline

Dołączył(a): 12 maja 2011, o 21:00
Posty: 158
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Chondro II (II/III?) rzepki, koncowka leczenia chlamydii pneumonae - ta mi dala popalic w kolanach... Lateralizacja i inne biomechaniczne cuda juz wyleczone :-)
Tylko nie rób testu ELISA, bo jest dosyć zawodny, jak już płacić to za Western Blota (choć ten niestety też rewelacyjny nie jest...).


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Siarka na stawy ??
PostNapisane: 24 wrz 2012, o 09:13 
Offline

Dołączył(a): 20 wrz 2012, o 12:27
Posty: 6
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Ok dzięki za cenne rady, przyznam że co do wyboru rodzaju badania byłabym skazana na sugestie pani z laboratoryjnego okienka ;-) ale teraz już mam punkt zaczepienia. Dzięki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Siarka na stawy ??
PostNapisane: 29 paź 2012, o 16:13 
Offline

Dołączył(a): 29 paź 2012, o 16:08
Posty: 1
Typ użytkownika: Sympatyk
Ja wypróbowałam na stawy sól bocheńską, przez 3 tyg codziennie się moczyłam w wannie dodając jej i jak ręką odjął :) Działa też na mięśnie i inne schorzenia, przez uzupełnienie mikroelementów w organizmie poprawia ogólna kondycje. Produkt starczy wam na długo http://www.salco.pl/

*Post ma charakter reklamowy. Usunięto 2 inne identyczne kopie.
ewa_adm


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Siarka na stawy ??
PostNapisane: 30 paź 2012, o 15:24 
Offline

Dołączył(a): 20 wrz 2012, o 12:27
Posty: 6
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Dużo dobrego słyszałam o tej soli ..
Póki co badania wychodzą w normie, zajadam siarke sufrin, stawy smaruję oliwą magnezową (wynalazek męża;)) i popijam srebro koloidalne na wzmocnienie organizmu. Czas pokaże czy to dobry kierunek leczenia..


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Siarka na stawy ??
PostNapisane: 3 sty 2013, o 09:37 
Offline

Dołączył(a): 20 wrz 2012, o 12:27
Posty: 6
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Pozdrawiam Wszystkich Noworocznie i dzielę się informacja że moja kombinacja leków sprawdza sie idealnie, już nie pamiętam kiedy byłam w tak doskonałej formie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 36 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL