forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 18:43

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ból po wewnętrznej stronie kolana przy wstawaniu z kucania,siniaki robiące się poniżej na łydce
PostNapisane: 5 maja 2011, o 19:04 
Offline

Dołączył(a): 26 mar 2010, o 03:19
Posty: 43
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Kolano lewe - bóle, stany zapalne zachyłka nadrzepkowego - w trakcie rehabilitacji;
zmniejszony kąt nachylenia kości krzyżowej
Inne informacje: Poznań
Hej! Już tu pisałam parę razy. Wpadłam podzielić się swoimi postępami i przy okazji zapytać o coś.
Juz rok minął od momentu mojego urazu na snowboardzie. Miałam 6 miesiecy rehabilitacji na przyparcie rzepki które mi sie zrobiło po kontuzji, a po tym czasie chodziłam od października na siłownię 3 razy w tygodniu i tam jeździłam na rowerze typu spinning.
Muszę powiedzieć że rezultaty mam bardzo dobre. Czuję się dużo lepiej mogę siedzieć już swoobodnie bardzo długo. Także polecam nie poddawać się i ćwiczyć, jeszcze raz ćwiczyć!!

Jedyne co mi teraz zostało to ból po przyśrodkowej stronie kolana który czasami pojawia sie nie tylko podczas wstawania z kucania a także podczas chodzenia. Kiedy też wysilę kolana bardziej to pojawiają mi się ( juz 3 razy mi sie tak zdarzylo) takie siniaki po wewnetrznej stronie łydki.
Czy ktoś z was miaił coś takiego? Co to jest i co może oznaczać? Wtedy czuje taki ból który promieniuje aż do połowy lydki w dół.
Załączam zdjecie tych siniaków.
Dodam ze jak rok temu miałam rezonans robiony to wykazał jedynie obrzęk szpiku kostnego kłykcia przysrodkowego kości piszczelowej, czyli w tym miejscu co mnie boli jak wstaje z kucania...
Poradźcie co robić, bo martwie sie tym ze to nie mija, a ja nie moge na 100% robić różnych rzeczy.
No i nikt nie wie tak naprawde co mi jest. Bo rehabilitanci rozkladaja rece, lekarz mówi ze mam dalej trenować i nie ma sensu robić artro, mówi ze siniaki i tn ból to wynik nierozciągnięcia czegoś, a ból jak kucam to nie wiadomo co to i ze pewnie sam minie.
Jakos mi sie nie chce w to wszystko wierzyc.
Napisałam taki esej teraz, ale bardzo, naprawde bardzo mi zalezy zeby chociaz ktos, chociaz jedna osoba napisala ze ma podobnie i wyjasniła co to u niej jest.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ból po wewnętrznej stronie kolana przy wstawaniu z kucania,siniaki robiące się poniżej na łydce
PostNapisane: 5 maja 2011, o 19:10 
Offline

Dołączył(a): 26 mar 2010, o 03:19
Posty: 43
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Kolano lewe - bóle, stany zapalne zachyłka nadrzepkowego - w trakcie rehabilitacji;
zmniejszony kąt nachylenia kości krzyżowej
Inne informacje: Poznań
tutaj link do zdjecia mojej łydki z tymi siniakami pod kolanem na lydce

http://imageshack.us/photo/my-images/190/img5083u.jpg/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 35 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL