forum o naszych kolanach

Teraz jest 29 mar 2024, o 00:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: PIASCLEDINE 300
PostNapisane: 20 lip 2009, o 21:42 
Offline

Dołączył(a): 19 lip 2009, o 18:21
Posty: 7
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Opis produktu:

Piascledine 300 należy do nowej grupy leków, określanych jako "powoli działające leki do zwalczania objawów choroby zwyrodnieniowej stawów" (SYSADOA), które charakteryzuje opóźnione występowanie działania. Substancją czynna leku Piascledine 300 są niezmydlane frakcje z oleju awokado i oleju sojowego. Lek łagodzi objawy zwyrodnieniowego uszkodzenia chrząstki stawowej, w tym dolegliwości bólowe i w wyniku tego usprawnia aparat ruchowy chorego.

Piascledine 300 stosuje się w leczeniu objawów choroby zwyrodnieniowej stawów oraz towarzyszących jej dolegliwości bólowych.


Skład:

1 kapsułka zawiera substancje czynne:

oleju awokado frakcja niezmydlajaca się - 100 mg
oleju sojowego frakcja niezmydlająca się - 200 mg
oraz substancje pomocnicze: krzemu dwutlenek koloidalny, butylohydroksytoluen, kapsułka twarda: tytanu dwutlenek, żelatyna, erytrozyna, tlenek żelaza żółty, tytanu dwutlenek, żelatyna, tusz oznaczenia kapsułki-kod 1012 - o składzie: szelak, metylowany alkohol etylowy do celów przemysłowych (IMS 74 OP), tlenek żelaza czarny E172, lecytyna sojowa, alkohol n-butylowy, substancja przeciwpieniąca DC 1510.

źródło: www.doz.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: PIASCLEDINE 300
PostNapisane: 12 paź 2009, o 16:49 
Offline

Dołączył(a): 11 paź 2009, o 20:45
Posty: 23
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: rozmiękanie chrząstki rzepek i inne ... będzie dobrze :)
A pomogło to już komuś z chondromalacją?
Gdzieś czytałam że na Zachodzie reumatolodzy są zachwyceni tym lekiem i jest tam juz bardzo rozpowszechniony.
Mnie interesują ewentualne p/wskazania :?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: PIASCLEDINE 300
PostNapisane: 13 paź 2009, o 13:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 maja 2009, o 16:43
Posty: 1065
Lokalizacja: Wrocław
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Zm. zwyrodnieniowe
Chondromalacja III-IV
Boczne przyparcie rzepki
Reaktywne zapalenie stawów (?)
U nas Piascledine jest dostępne od dobrych kilku lat i jego skuteczność jest chyba porównywalna z glukozaminą - nie jest to jakiś cudowny środek, ani lek na chondromalację. Raczej środek pomocniczy. Bać się go nie musisz, bo jak widać w składzie zawiera oleje roślinne. Przeciwskazań właściwie nie ma (poza nadwrażliwością na składniki).
Spróbować pewno nie zaszkodzi. Tutaj http://www.vitanea.pl/product/details/a ... 5kaps.html znajdziesz nawet relację, że pomaga. U mnie nie przyniósł zauważalnych efektów.

_________________
Pomożesz innym dzieląc się swą wiedzą i doświadczeniami. Zacznij od działu "Gdzie się leczyć". On jest najważniejszy...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: PIASCLEDINE 300
PostNapisane: 14 sty 2010, o 02:14 
Offline

Dołączył(a): 14 sty 2010, o 02:08
Posty: 2
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: chore kolana
Sam mam problemy z kolanami zaczęło się od prawego aktualnie mam problemy z oboma. Nie zgodziłem się na artroskopie, a zdjęcia rtg wykazywały już zmiany zwyrodnieniowe.
Proponuje spróbować preparat Piascledine. W moim przypadku był to strzał w 10. Ustąpił ból w kolanach znikła opuchlizna i specyficzne "nabicie" mięśni ponad kolanami, zmniejszyła się znacznie ilość płynu w stawach oraz znikło kłucie w kolanach i uczucie "rozlatywania" się kolan. Preparat tak jak wg opisu u mnie zadziałał z opóźnieniem około 1 miesiąca ale już u mojej kuzynki po kilku dniach.
Moje szczęście że chodziłem do różnych lekarzy i jeden z nich polecił mi go. Prawdę mówiąc zastanawiałem się już, kiedy wyląduję w wózku :/
Aktualnie w kolanach chrobocze, nie mogę ich przeciążać ale da się żyć i pracować. Na razie 4 znajomych którym poleciłem te kapsułki, odczuło ulgę.
Radze spróbować miesięczna kuracja kosztuje około 80 złotych wiec da się wytrzymać. Można je używać z innymi lekami- produkt naturalny.
Udało mi się całkowicie odstawić ketonal i diclofenak.
Ponad 3 lata borykałem się z bólem leczony bylem lekami przeciwzapalnymi.

Jeżeli sami spróbujecie napiszcie swoja opinie o tym środku.

Pozdrawiam wszystkich kolanowców 45-latek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: PIASCLEDINE 300
PostNapisane: 16 sty 2010, o 15:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 maja 2009, o 16:43
Posty: 1065
Lokalizacja: Wrocław
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Zm. zwyrodnieniowe
Chondromalacja III-IV
Boczne przyparcie rzepki
Reaktywne zapalenie stawów (?)
To ciekawe, co piszesz. W mojej rodzinie oprócz mnie kilka osób (w średnim i starszym wieku) stosowało Piascledine - bez tak rewelacyjnych efektów. No, ale to niczego oczywiście nie przesądza. Gdyby ktoś chciał przetestować, to w internecie to niektóre apteki internetowe mają dużo niższe ceny niż te zwykłe...

_________________
Pomożesz innym dzieląc się swą wiedzą i doświadczeniami. Zacznij od działu "Gdzie się leczyć". On jest najważniejszy...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: PIASCLEDINE 300
PostNapisane: 6 cze 2010, o 15:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 maja 2009, o 16:43
Posty: 1065
Lokalizacja: Wrocław
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Zm. zwyrodnieniowe
Chondromalacja III-IV
Boczne przyparcie rzepki
Reaktywne zapalenie stawów (?)
Wrażenia Ajron, po opakowaniu Piascledine:
viewtopic.php?f=47&t=309

_________________
Pomożesz innym dzieląc się swą wiedzą i doświadczeniami. Zacznij od działu "Gdzie się leczyć". On jest najważniejszy...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL