forum o naszych kolanach

Teraz jest 29 mar 2024, o 01:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Structum 500
PostNapisane: 2 sie 2015, o 10:30 
Offline

Dołączył(a): 2 sie 2015, o 10:24
Posty: 2
Typ użytkownika: Profesjonalista
Prośba do osób, które mają kontakt z tym lekiem. Chodzi o opinie, zdania są bardzo podzielone i chciałbym je porównać z grupą docelową - czyli użytkownikami forum. Dodanie komentarza jest anonimowe: https://leki-opinie.pl/structum-kapsulki
Z góry dziękuję!


Ostatnio edytowano 12 lis 2018, o 22:52 przez kawiorex, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Structum 500
PostNapisane: 3 sie 2015, o 22:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2013, o 01:47
Posty: 30
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Chondro II-III, kolano po artroskopii 2011, problemy z kręgosłupem i biodrem,operacja kręgosłupa 2013 -implant L5-S1
Brałam przed artroskopia kolana razem z arthrylem. Nie podziałał na tyle aby "stanąć na nogi" i hasać. Może należało powtórzyć kurację. Długo rehabilitowałam kolana i leczyłam kręgosłup (operacja). Dziś , obserwując powolny upadek (jednak spowodowany kręgosłupem), znów mam ochotę czymś się wspomóc. Ile jednak mogę, ćwiczę mięśnie nóg, staram więcej chodzić, rower b.dobry dla kolan coraz trudniej znosi kręgosłup. Po górach już nie hasam, w ogóle nie hasam tylko drepczę. Ale polecam najpierw terapię (manualną, kinyzo, izometryczne ćwicz.-do wyboru) i diagnostyke obrazową. W czym problem? Może wystarczy dobry terapeuta?

_________________
ZDEFASONOWANA


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL