forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 20:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dr Robert Szymanek (Warszawa Centrum Medyczne LIM)
PostNapisane: 29 kwi 2010, o 11:31 
Offline

Dołączył(a): 16 wrz 2009, o 14:15
Posty: 5
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Nie mam duzego doswiadczenia z lekarzami, bylem u dwoch. Pierwszy kompletnie zignorowal moj problem natomiast dr Szymanek od razu skierowal mnie na USG, ktore zreszta sam zrobil. Powiedzial, ze chondromalacje mozna wyleczyc (u mnie bylo poczatkowe stadium I/II stopien), dal mi skierowanie na rehabilitacje i naswietlania.

Dodaktowo moge polecic tez rehabilitacje w CM LIM na mokotowie (ul. Domaniewska) - cwiczenia faktycznie pomogly, duzo sie dowiedzialem o swoim kolanie, rehabilitanci bardzo mili, pokazali mi duzo cwiczen ktore moge w domu wykonywac.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dr Robert Szymanek (Warszawa Centrum Medyczne LIM)
PostNapisane: 30 gru 2010, o 10:04 
Offline

Dołączył(a): 29 gru 2010, o 17:26
Posty: 8
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: chondromalacja II stopnia obu kolan
ja również nie mam żadnego doświadczenia z lekarzami, u dr Szymanka byłam kilka razy w LIMIE, jak i u jeszcze jednego doktora, którego nazwiska nie pamiętam (ów doktor nawet nie raczył mnie skierować na usg :? )
Dr Szymanka niestety nie polecam - może i jest wspaniałym fachowcem ortopedą dziecięcym ale niewiem czy o kolanach ma jakieś większe pojęcie (ponoć jest fachowcem od kręgosłupa, leczy w konstancinie)
Pan Doktor NIC nie mówi - usg kolan, oraz stopy lewej które robił za jednym zamachem na jednej wizycie trwało łącznie 10 może najwyżej 15 minut, podczas to którego usg Pan Doktor NIC nie mówił
stwierdził ewidentną chondromalację obu kolan stopnia II, odmówił skierowania na rezonans :(
za to dostałam skierowanie na rezonans lewej stopy w której jest podejrzenie nerwiaku Mortona (swoją drogą również na prawą stopę muszę wziąść od niego skierowanie na rezonans o objawy mam takie same jak w lewej)
Opis usg Dr Szymanka na oba kolana zajął dwie strony, i wsumie niby dobrze, gdyby nie fakt, że wszystko jest tam prawidłowe, jedyna część budząca niepokój w obu kolanach to "Chrząstka na kłykciach kości udowej prawidłowej grubości, nierówna, o nieprawidłowej echogeniczności" - co to jest?? ja się nie znam, ale to nie trzyma się kupy wogóle.

Także jak czytałam tutaj w niektórych wątkach, jedne usg drugiemu usg nierówne więc szukam kolejnego spec lekarza ortopedy, czytałam o dr Czyrnym tutaj ale on chyba tylko we Wrocławiu :(

ponoć dobra w usg kolan jest dr Serafin-Król z Centum Medycyny Sportowej w Warszawie na wawelskiej ale to tylko wiem ze słyszenia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dr Robert Szymanek (Warszawa Centrum Medyczne LIM)
PostNapisane: 30 gru 2010, o 13:39 
Offline

Dołączył(a): 29 gru 2010, o 17:26
Posty: 8
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: chondromalacja II stopnia obu kolan
oj wpomyliło mi się - dr Czyrny w Warszawie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL