forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 21:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szukam dobrego rehabilitanta w Warszawie.
PostNapisane: 28 lip 2011, o 21:49 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, o 21:25
Posty: 25
Lokalizacja: Wrocław
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: boczne przyparcie rzepki
Bardzo proszę o polecenie rehabilitanta, który mógłby się zająć moimi kolanami. Mam bprz w lewym klanie. A w ogóle chondromalację w obu kolanach (III i II stopień). Do tej pory rehabilituję się we Wrocławiu, ale część wakacji będę spędzać w stolicy i nie chciałaby przerywać zajęć. Oczywiście zapoznałam się z treścią wpisów, ale może jest ktoś godny polecenia, a nie opisany przez kolanowców.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szukam dobrego rehabilitanta w Warszawie.
PostNapisane: 28 paź 2013, o 16:33 
Offline

Dołączył(a): 28 paź 2013, o 16:24
Posty: 2
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
z tego co widzę temat nieco archiwalny, ale warto by go odświeżyć ;) ja polecam CKR pod Warszawa :) tam maja naprawde dobrych specjalistow. wiem co mowie, bo sam mialem z nimi stycznosc:) mną zajmowała się Pani Małgorzata Wielińska ;) bardzo ciepła osoba i naprawdę mi pomogła :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szukam dobrego rehabilitanta w Warszawie.
PostNapisane: 18 kwi 2014, o 15:13 
Offline

Dołączył(a): 18 kwi 2014, o 13:48
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Zerwane więzadło ACL
Witam.
Szukam rehabilitacji NAJLEPSZEJ w Warszawie. Oczywiście prywatnie, bo to co się dzieje w NFZ woła o pomstę.. Chodziłam na fizykoterapię (przedoperacyjną) na NFZ i zaobserwowałam tylko.. brak kompetencji.
We wtorek będę miała artroskopię kolana. Po 3 tyg. od zabiegu można już podobno rehabilitować, to prawda, że im szybciej tym lepiej? Czy ktoś z Was miał zerwane ACL Czynnie uprawiam sporty, chcę do tego wrócić :(
Czy ktoś ma do polecenia jakąś RZETELNĄ placówkę w centrum Warszawy (najbliżej mojego miejsca zamieszkania) Będę wdzięczna za podpowiedź.
Na konsultacji u lekarza ortopedy byłam w Rehmedis też wyczytałam o nim pozytywne opinie w internecie i do wszystkich się dołączam! :) (niesamowity lekarz i człowiek przede wszystkim!! Wyszłam pełna energii i nadziei, że wrócę do sprawności (polecam go) No i tam też mają rehabilitację, wygląda profesjonalnie. Ktoś korzysta/ał?
Czekam na podpowiedź.
Pozdrawiam
Alicja M.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szukam dobrego rehabilitanta w Warszawie.
PostNapisane: 22 lip 2014, o 20:32 
Offline

Dołączył(a): 30 cze 2014, o 19:28
Posty: 2
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
tez szukam, nie majac innego punktu zaczepienia jedynie czym się posililem to linkiem
http://www.znanylekarz.pl/fizjoterapeuta/warszawa

później szukałem w komentarzach słowa "kolano"
jak ten mój wybrany okaze się specem podzielę się namiarami.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szukam dobrego rehabilitanta w Warszawie.
PostNapisane: 11 sie 2014, o 19:01 
Offline

Dołączył(a): 8 sie 2014, o 20:05
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: ACL
Rehabilitowałem kolano po zabiegu ACL w Rehmedis Warszawa trafiłem do nich z polecenia kolegi. Jestem bardzo zadowolony z efektu zarówno ja, jak i mój lekarz prowadzący był pod wrażeniem powrotu funkcji w stosunkowo krótkim czasie.
Także jakby, ktoś jeszcze miał wątpliwości to polecam wszystkim kontuzjowanym rehabilitantów z Rehmedis to naprawdę fachowcy w swej dziedzinie i już po pierwszym spotkaniu stwierdzam, że są pasjonatami swojego zawodu co oczywiście w odpowiedni sposób rzutuje na ogół powrotu do zdrowia..
Rehmedis dziękuję raz jeszcze!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szukam dobrego rehabilitanta w Warszawie.
PostNapisane: 11 gru 2014, o 13:28 
Offline

Dołączył(a): 11 gru 2014, o 13:25
Posty: 1
Typ użytkownika: Sympatyk
Jakby ktoś pytał o skutecznych rehabilitantów to ja byłem w Corpomed w Wesołej ostatnio i mi w końcu ktoś pomógł z moim bólem kręgosłupa. Od dawna mnie męczyło zwłaszcza na dole, w krzyżu, tamtym rejonie. Zaproponowali mi tutaj osteopatię u p. Mariusza Madeja i faktycznie ten zabieg pomógł. Nie kosztowało to jakoś dużo, biorąc pod uwagę, że w końcu mogę siedzieć kilka godzin w pracy i mnie nic nie łupie. Bezcenne wręcz doznanie ;-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szukam dobrego rehabilitanta w Warszawie.
PostNapisane: 23 sie 2018, o 20:35 
Offline

Dołączył(a): 28 sie 2016, o 10:01
Posty: 8
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Odswieże temat!!! Aktualnie ktoś mógłby polecić dobrego rehabilitanta ze stolicy?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szukam dobrego rehabilitanta w Warszawie.
PostNapisane: 24 sie 2018, o 18:09 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2017, o 09:34
Posty: 4
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
W Rex Medica Sport mozna skorzystać z rehabilitacji. Mają bardzo dobry personel, wykształcony. W ogóle u nich na miejscu można skorzystać z porad ortopedy, wykonac różne badania itd.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL