forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 12:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: dr Konrad Słynarski
PostNapisane: 24 lut 2010, o 21:03 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2009, o 19:21
Posty: 48
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: nadmierna lateralizacja oraz obustronne boczne przyparcie rzepek.
Zachodzę w głowę, jak to się stało, że dr Słynarski nie zdiagnozował u mnie obustronnego bocznego przyparcia rzepek. Odwiedzilam innych lekarzy i mowia, ze widac to u mnie jak na dloni. Przypominają mi się słowa Ewy M.K., ktora w kontekscie mojej wizyty u doktora uczyla nie przywiązywac się do orzeczeń:) Ewa, wygląda na to, że wyszło na Twoje:) No i to chyba kolejny dowod, ze co lekarz, to opinia. pozdrawiam! Agn.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: dr Konrad Słynarski
PostNapisane: 26 lut 2010, o 14:59 
Offline

Dołączył(a): 2 lis 2009, o 12:10
Posty: 20
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Mam 45 lat i od 4 miesięcy cierpię na ból kolan. Miałam robioną artroskopię na prawe kolano oraz podane zastrzyki Synvisc na oba kolana. Teraz jestem na zwolnieniu lekarskim i biore leki piascledine 300.Ortopedzi z mojego miasta wyczerpali metody leczenia moich kolan , twierdzac ,że pozostały mi tylko endoprotezy.
Dzień dobry!
Zapisałam się na wizytę do dr Słynarskiego na 8.03 ,a 9.03.do dr Świerczyńskiego .Po powrocie napiszę czego się dowiedzialam i co mi zalecono. Mam wrażenie ,ze moja choroba postępuję .Zaczynam już odczuwać ból podczas leżenia czego jeszcze niedawno nie było.Niedawno czytałam o nowatorskiej metodzie wszczepienia endoprotezy typu Journey Deuce. Czy może ktoś wie coś więcej na temat tej metody? Obawiam się ,że predzej czy później będę musiała się zdecydować na endoprotezę ,bo tak dalej nie można żyć.
Pozdrawiam serdecznie ,szczególnie Ewę Max Kolanko.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: dr Konrad Słynarski
PostNapisane: 26 lut 2010, o 16:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 maja 2009, o 16:43
Posty: 1065
Lokalizacja: Wrocław
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Zm. zwyrodnieniowe
Chondromalacja III-IV
Boczne przyparcie rzepki
Reaktywne zapalenie stawów (?)
Elizko, no tak jeśli zaczyna Cię boleć w nocy to chyba niestety masz rację, że choroba postępuje. Założyłam nowy dział Choroba zwyrodnieniowa stawów. Tam pewno najlepiej poruszać te tematy. Nie jestem pewna ilu z nas zna się na endoprotezach, ale na pewno będzie takich osób co raz więcej. Powodzenia w Warszawie, daj znać o wynikach.

_________________
Pomożesz innym dzieląc się swą wiedzą i doświadczeniami. Zacznij od działu "Gdzie się leczyć". On jest najważniejszy...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: dr Konrad Słynarski
PostNapisane: 21 mar 2010, o 17:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 maja 2009, o 16:43
Posty: 1065
Lokalizacja: Wrocław
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Zm. zwyrodnieniowe
Chondromalacja III-IV
Boczne przyparcie rzepki
Reaktywne zapalenie stawów (?)
Tutaj http://www.kolana.hg.pl/forum/viewtopic.php?f=75&t=260 kontynuujemy dyskusję na temat implantu i metody AKR wprowadzonej w Polsce przez doktora Słynarskiego.

_________________
Pomożesz innym dzieląc się swą wiedzą i doświadczeniami. Zacznij od działu "Gdzie się leczyć". On jest najważniejszy...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: dr Konrad Słynarski
PostNapisane: 27 paź 2010, o 12:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 paź 2010, o 20:15
Posty: 18
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: nieodgadniony stopień w prawym kolanie od roku i czasem dokuczające kolano lewe
CEL: nie poddać się:]
mam pytanie do osób które były u dr Słynarskiego, jakie sa koszty takiej wizyty? rozumiem że ok 150 trzeba zapłacić za samą wizyte, ale czy na miejscu sa jakieś dodatkowe badania za które trzeba dopłacić i jakie sa to koszta? z góry dziękuje i pozdrawiam


i jeszcze pytanie:P jeśli się umówię już do doktorka, to czy warto zrobić sobie wcześniej jakieś dobre prześwietlenie? czy on magicznie bez żadnych badań powie co mi jest:] w srodę zadzwonie i wreszcie sie umówię


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: dr Konrad Słynarski
PostNapisane: 11 lis 2010, o 21:08 
Offline

Dołączył(a): 24 kwi 2010, o 21:32
Posty: 178
Lokalizacja: warszawa
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Pęknięta łąkotka przyśrodkowa w kolanie lewym, przerosnieta blona maziowa w obu kolanach, przyparcie rzepki w prawym kolanie. (Wyleczone)
Młodzieńcze Idiopatyczne Zapalenie Stawów
Inne informacje: 3 dawki Synviscu
11.2010- artroskopia prawego stawu kolanowego (podcięcie troczków, wycięcie fałdu i shaving błony maziowej)
10.2012- artroskopia lewego stawu kolanowego (zszycie łąkotki przyśrodkowej, wycięcie fałdu błony maziowej)
wizyta kosztuje 140zl o ile dobrze pamietam. warto sobie zrobic jakies usg czy cos np od razu u nich tuz przed wizyta. podobno co do usg jest dobry dr Kranc, bo jego zazwyczaj polecaja. no generalnie usg powinno wystarczyc ;) mozliwe ze bedzie potrebny takze MR (rezonans magnetyczny), ale to i tak trzeba miec na to skierowanie nawet jesli sie robi prywatnie i wtedy trzeba juz liczyc ok. 650zl. Niestety, a moze i stety dr Slynarski zanim podejmie jakies radykalne decyzje ucieka sie do wynikow badan przede wszystkim ;) stety ze nie eksperymentuje co podziala, a niestety, bo jednak takie leczenie u niego to ciagle koszty.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: dr Konrad Słynarski
PostNapisane: 11 sie 2011, o 18:22 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2011, o 15:05
Posty: 32
Typ użytkownika: Sympatyk
Osobiście do Konrada Słynarskiego mam wielkie zaufanie. Na chondromalacje chorowałem od kilku lat a na dodatek przez uprawianie wyczynowo sportu kolana były w dramatycznym stanie. Nie owijał w bawełnę, nie kazał mi robić tysiaca niepotrzebnych badań a po drugie dał mi nadzieję że bedę normalnie funkcjonował. Szanuje go, bo jest na bieżąco ze wszystkimi nowinkami. Bo przecież biotechnologia, biomechanika idą tak szybko do przodu że metody leczenia zmieniaja się z roku na rok. Posiada znakomity zespół z którym wspólpracuje, poczynając od anastezjologa - Andrzeja, po geniusza rehabilitacji - Emilie Kurowską. Obiecał mi że będę chodził i pływał i słowa dotrzymał.Wszystko jest lepsze od endoprotezy, nawet gdybym miał wziąc kredyt i go później spłacać.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: dr Konrad Słynarski
PostNapisane: 13 sie 2011, o 08:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 paź 2010, o 20:15
Posty: 18
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: nieodgadniony stopień w prawym kolanie od roku i czasem dokuczające kolano lewe
CEL: nie poddać się:]
http://film.wp.pl/idGallery,8715,idPhot ... leria.html
nasz doktorek robił operacje sławie:D
tak tylko piszę na dobry początek dnia:D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: dr Konrad Słynarski
PostNapisane: 27 wrz 2011, o 11:35 
Offline

Dołączył(a): 3 sie 2011, o 17:31
Posty: 42
Lokalizacja: Warszawa
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: chondromalacja obu kolan II/III, nadmierna ruchomość stawów, boczne przyparcie rzepki, niezidentyfikowane bóle kręgosłupa
byłam wczoraj na pierwszej konsultacji u dra Slynarskiego i szczerze mowiąc nie wiem sama co mam o tym i o nim mysleć. Zdiagnozowal mnie zupelnie odmiennie od lekarza w Otwocku, u którego się leczę i któremu zaufałam, tzn. oczywiście zdiagnozował chondomalację, natomiast zamiast ćwiczeń itd powiedział mi że zmiany są już daleko posunięte i zaproponował mi... 4 operacje przez 4 lata
przepłakalam cały wieczor wczoraj i ja nie wiem co ja mam o tym wszystkim myśleć
no a o kosztach operacji wolę nie wspominać


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: dr Konrad Słynarski
PostNapisane: 27 wrz 2011, o 11:55 
Offline

Dołączył(a): 24 kwi 2010, o 21:32
Posty: 178
Lokalizacja: warszawa
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Pęknięta łąkotka przyśrodkowa w kolanie lewym, przerosnieta blona maziowa w obu kolanach, przyparcie rzepki w prawym kolanie. (Wyleczone)
Młodzieńcze Idiopatyczne Zapalenie Stawów
Inne informacje: 3 dawki Synviscu
11.2010- artroskopia prawego stawu kolanowego (podcięcie troczków, wycięcie fałdu i shaving błony maziowej)
10.2012- artroskopia lewego stawu kolanowego (zszycie łąkotki przyśrodkowej, wycięcie fałdu błony maziowej)
Polecam skonsultowac sie z 3cim lekarzem przed podjeciem decyzji. A jezeli chodzi o koszty to dr slynarski z tego co wiem pracuje (a co najmniej jakis czas temu pracowal) w ktoryms ze szpitali panstwowych ale niestety nie pamietam w ktorym..


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL