forum o naszych kolanach

Teraz jest 29 mar 2024, o 01:21

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: dr. Kozieł vs. doktor Langner
PostNapisane: 10 sie 2014, o 14:04 
Offline

Dołączył(a): 10 sie 2014, o 13:39
Posty: 8
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: od 9 lat skręcenie stawu kilka zwichnięć rzepki
2 artroskopie przycięcie troczków rzepki
uszkodzenia chrząstki, do translokacji
prawe nawykowe wypadanie rzepki, do
translokacji. Od 9 lat nawracające urazy
Witam:).
Jestem do translokacji ścięgna rzepki w obydwu kolanach. Byłem u dr. Kozieła na wizycie tydzień temu w prywatnej klinice w legionowie. Oczywiście nie umniejsza to jego wartości jako znakomitego lekarza, po prostu zna swoją wartość jako fachowiec, a w dzisiejszych czasach to normalne, że człowiek chce zarobić, a pacjent jeśli chce być szybko zoperowany no to musi to zrobić prywatnie, gość zrobił na mnie swoją wiedzą ogromne wrażenie, znalazł na rezonansie 2 "zaginione" ciała wolne (odszczypy chrzęstno - kostne), których nie znalazł żaden radiolog ani lekarz przez 5 lat okresowych rezonansów i podczas 2 artroskopii. W ogóle nie przeczytał opisów włożył płytkę z MRI do komputera i powiedział mi o wiele więcej niż opis radiologiczny:). Co do dr. Langnera słyszałem o nim mega pozytywne opinie, znajomy spadł z rusztowania i doszczętnie zniszczył kolana, żaden lekarz oprócz Langnera nie podjął się leczenia, nie było nawet mowy o endoprotezie czy coś, a dr. Langner właściwie uratował go od wózka. Wizytę u dr. Langnera mam 4 września. dr. Kozieł wyznaczył mi termin operacji za około 12 miesięcy lub jeśli prywatnie no to za miesiąc. Czy moglibyście drodzy forumowicze doradzić mi jakoś, którego z tych 2 znakomitych specjalistów wybrać? Może macie jakieś osobiste doświadczenia z nimi związane:)? Każda informacja jest dla mnie bardzo cenna:).


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: dr. Kozieł vs. doktor Langner
PostNapisane: 4 lis 2014, o 17:02 
Offline

Dołączył(a): 26 sty 2012, o 19:01
Posty: 8
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Dr Kozieł pojawiał się na forum nie raz (a raczej jego nazwisko) i z tego co pamiętam opisywany był w samych superlatywach:
Cytuj:
http://www.kolana.hg.pl/forum/search.php?st=0&sk=t&sd=d&keywords=kozieł&start=10

A jak tam wrażenia z wizyty u dra Langnera?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: dr. Kozieł vs. doktor Langner
PostNapisane: 5 lis 2014, o 21:40 
Offline

Dołączył(a): 10 sie 2014, o 13:39
Posty: 8
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: od 9 lat skręcenie stawu kilka zwichnięć rzepki
2 artroskopie przycięcie troczków rzepki
uszkodzenia chrząstki, do translokacji
prawe nawykowe wypadanie rzepki, do
translokacji. Od 9 lat nawracające urazy
Witam ponownie:).
Dr. Langner zrobił chyba to co można było zrobić najlepszego w mojej sytuacji, ale zacznę od początku:). Prywatne Centrum rehabilitacji Specer w Otwocku, tam przyjmuje dr. Langner prywatnie. Cena wizyty 160 złotych. Doktor robi wrażenie dobrego dziadka, ale jest bardzo surowy, wymagający, niesamowicie dokładny. Przejrzał Odpowiedz
Tytuł:moją dokumentację medyczną, złapał się za głowę i powiedział "kuw****a, co za dziki kraj!". Oznajmił mi, że mam dysplazję obydwu stawów kolanowych, co potwierdziłem u 2 innych lekarzy. Powiedział co mnie czeka, zabieg, który chce wykonać niema określonej nazwy i jest to kombinacja kilku operacji. Przedstawił ryzyko bardzo jasno i klarownie. Kazał mi zdjąć stabilizatory, które od początku lipca nosiłem bez przerwy, z bólu, dla stabilizacji kolan i tak dalej i zaczęło się;D. Na początku kazał mi wyprostować kolana, w lewym nie miałem pełnego wyprostu, ból niesamowity, jakbym próbował kośćmi zmiażdżyć rozgrzaną do czerwoności tytanową bryłę. Potem wstać i siadać kilkakrotnie bez użycia rąk, potem stanąć na palcach i przejść parę kroków. Wiecie od 10 lat mam problemy z kolanami i właściwie nie ruszało mnie to już jakoś szczególnie a od tego lekarza wyszedłem roztrzęsiony i ze łzami w oczach i traktuję to jako najbardziej pozytywne wydarzenie w procesie mojego leczenia. Pan Doktor pokazał mi, że nie można się pieścić i trzeba być dla siebie sku****synem! Zalecił mi ćwiczenia w domu i tak do nich zmotywował, że ćwiczę codziennie po dwie - cztery godziny dziennie (chodzę przy tym do pracy i od czasu wizyty u dr. Langnera nie istnieje dla mnie pojęcie "nie mam czasu na ćwiczenie). Efekty? Nie mogłem wyprostować lewej nogi w kolanie, w tej chwili prostuję ją z 4 kg obciążenia na kostce, prawa czwórka rozrosła mi się tak, że udo ledwo mieści mi się w nogawce spodni, lewa noga dopiero zaczyna nabierać kształtu, ale mięsień jak wspominałem stał się o wiele silniejszy, a głowa przyśrodkowa w prawej jest jak pięść Vladimira KliczkiXD. Wszystkim o silnych nerwach, którzy chcą się na serio wziąć za swoje kolana, nie boją się odrobiny bólu i ogromu ciężkiej solidnej pracy z Całego serca polecam Doktora Langnera.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: dr. Kozieł vs. doktor Langner
PostNapisane: 8 mar 2015, o 18:34 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2015, o 19:06
Posty: 12
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: kolano; prawe III/IV chondro, rekonstrukcja ACL, częściowe usunięcie MM,
kolano lewe-niezdiagnozowany bół
może ktoś wie czy dr.Langer przyjmuje tylko w otwocku czy też w warszawie? jaki jest nr.telefonu?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL