forum o naszych kolanach

Teraz jest 19 mar 2024, o 11:43

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem z rzepką a poród.
PostNapisane: 18 sty 2013, o 21:23 
Offline

Dołączył(a): 18 sty 2013, o 21:21
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Mam problem z rzepką w lewym kolanie ... ;(
witam , nie wiem czy jest to odpowiednie miejsce na pisanie o moim problemie . Ale nie daję mi to spokoju ..
Otóż w 2006 roku miałam problem z rzepka kolanowa , przeskoczyła mi w inne miejsce , miałam 6 tygodni gips ,zastrzyki w brzuch , lekarz ortopeda poinformował mnie ,że moja rzepka w lewym kolanie nigdy nie będzie już taka jak kiedyś . Jednak od tego czasu miałam spokój . 3 miesiące temu moja rzepka znów dała o sobie znać , mam problemy ,że znów przeskakuje ale wraca na swoje miejsce . Dziś byłam na wizycie u swojego lekarza rodzinnego , dała mi Pani doktor skierowanie do ortopedy , gdyż po dotknięciu mi kolana zauważyła ,że rzepka jest luźna . Piszę tutaj ponieważ może któraś z Was miała taki problem , i wie coś o tym czy nie sprawi mi moje kolano żadnego problemu przy porodzie naturalnym ( jeszcze nie jestem w ciąży ale wolę dowiedzieć się wcześniej ) . Zauważając ,że poród jest to wielki wysiłek i obciążenie dla nóg .Boję się sytuacji gdy rodziłabym naturalnie a rzepka mi przeskoczy . proszę o odpowiedz


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Problem z rzepką a poród.
PostNapisane: 31 mar 2013, o 16:38 
Offline

Dołączył(a): 20 sie 2009, o 10:45
Posty: 22
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: chondromalacja obustr., kłopoty z odbudową mm. czworogłowych
Ja rodziłam naturalnie mając duże problemy z kolanami, ale nie przeskakiwanie (chondromalacja II/III, pod koniec ciąży miałam b. duże dolegliwości, ledwo chodziłam). Rodziłam na leżąco, najwyżej trochę zmieniałam pozycję na łóżku, czasem siadałam, żadne kucanie, klęczenie czy skakanie na piłce nie wchodziło w grę. Już w końcowej fazie porodu mąż miał pilnować, żeby nikomu nie przyszło do głowy zginać mi nóg w kolanach, sama je sobie trzymałam. Udało się urodzić, dziecko zdrowe. Inna sprawa to trudności życia codziennego mając małe dziecko i chore kolana. Dlatego nie zdecydowałam się już na drugie. Jednak bardzo się cieszę, że mam mojego synka!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL