forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 23:21

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: problem z kolanem
PostNapisane: 22 wrz 2011, o 12:22 
Offline

Dołączył(a): 22 wrz 2011, o 12:07
Posty: 2
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Witam mam taki problem z kolanem otóż ćwiczyłem na siłowni i nagle poczułem coś w stylu lekkiego odczuwalnego trzaśnięcia nie bolało mnie to zbytnio bo kontynuowałem trening, ale na drugi dzień bolało mnie trochę przy schodzeniu ze schodów po dwóch dniach ból minął ,a był mały ,ale pojawiło się pieczenie .

Stało się to dokładnie tydzień temu wcześniej miałem wf 2 godziny później właśnie ta siłownia stało się to przy wykrokach na sztandze miałem 25 kg.Po tym zdarzeniu byłem na siłowni jeszcze 2 razy i mogłem normalnie ćwiczyć.Mogę biegać ,skakać i nic nie odczuwam ale ja przyłożę palec właśnie w to miejsce - Jest to lewa noga po zewnętrznej stronie jest taka niby głowa pod kolanem tam jest to więzadło i przyczepy ,ale dziwi mnie to ze właśnie jak przyłożę palec to boli trochę a cały czas uczymuję się pieczenie jednak kiedy posmaruje maścią DIP RELIEF PRZYNOSI ULGĘ I NIE PIECZE.MIEJSCE TO NIE JEST ZACZERWIENIONE ANI SPUCHNIĘTE MOGĘ PROSTOWAĆ I ZGINAĆ NOGĘ BEZ WIĘKSZEGO PROBLEMU.MIEJSCE TO ZAŁĄCZAM NA ZDJĘCIU.

[img217.imageshack.us/img217/4227/kolano.jpg]

Proszę o szybką odpowiedź


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: problem z kolanem
PostNapisane: 23 wrz 2011, o 15:01 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2011, o 14:06
Posty: 165
Lokalizacja: woj.Ślaskie
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: boczne przyparcie-wyleczone
zwichniecia rzepe-wyleczone
chondromolacja
Zajrzyj w dzial "gdzie sie leczyc" i udaj sie do jakiegos ortopedy.Nikt przez internet ci nie pomoze.

pozdrawiam

_________________
Na zachodzie ludzie napoczątku chodzą do fizjoterapeutów i dopiero gdy fizjoterapeuta rozłoży recę wybierają sie do ortopedów. Lekarze kilka lat uczą się jak operować , a fizjoterapeuci jak usprawniać po operacjach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: problem z kolanem
PostNapisane: 23 wrz 2011, o 21:22 
Offline

Dołączył(a): 22 wrz 2011, o 12:07
Posty: 2
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Tak wiem ,że lekarz ale jak myślicie co może tak orientacyjnie oznaczać pieczenie? ,bo jakoś nie chce mi się wierzyć ,że zerwałbym więzadła ,bo przecież bez przesady ale nie dał bym wtedy kontynuować treningu ,a po drugie nie dał bym rady przysiadów biegać skakać. :?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL