forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 12:50

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zrost w kolanie? Przesunięcie kości?
PostNapisane: 14 sie 2011, o 14:04 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2011, o 13:19
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Witam, od dawna mam problem z kolanem, 12 marca 2010 zerwałem więzadła krzyżowe, 12 lipca 2010 miałem rekonstrukcję... wszystko szło w miarę dobrze, szybko zacząłem się ruszać, jeździć rowerem, wiosną - maj, czerwiec - zacząłem ponownie grać w piłkę. Jednak ciągle odczuwam ból, z przodu kolana, w miejscu blizny ( zaznaczyłem na obrazku ), jest tam nie wiem, jak to nazwać - mała "gulka", która jest całkiem twarda, ale tym samym daje się wciskać. Prostując przy chodzie nogę do końca, odczuwam ból, znośny, ale znaczny właśnie w miejscu tego wybrzuszenia. W najbliższych dniach udam się do ortopedy, wcześniej odwiedzałem różnych ortopedów, MRI wykazał, że kolano jest zdrowe ( MRI pokazuje zrosty?), nikt nie wiedział dlaczego mnie boli. Niedawno masując kolano odkryłem to wybrzuszenie. Szukając informacji o takich przypadkach - dopasowałem tylko kwestię zrostów - ponieważ podczas naciągania i masowania skóry odczuwam w tym miejscu "ciągnięcie" i dziwny ból. Czy to mogą być zrosty? Po rekonstrukcji bardzo szybko wsiadłem na rower, później basen, rower, ćwiczenia, teraz piłka... czy to możliwe, że stworzył się tam zrost?
Poniżej zdjęcie, na czerwono zaznaczona "kostka i miejsce bólu.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL