forum o naszych kolanach

Teraz jest 29 mar 2024, o 00:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: KOLAGENOWY IMPLANT ŁĄKOTKI- znacie kogoś kto go ma?
PostNapisane: 7 sie 2011, o 12:35 
Offline

Dołączył(a): 7 sie 2011, o 12:23
Posty: 6
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: częściowo usunięte 2 łąkotki + rekonstrukcja ACL + chondromolacja + problem z rzepką = źle się przesuwa, przeskakuje, brak płynności, trzaski = IMPLANT kolagenowy łąkotki wstawiać czy nie 2011?
Generalnie to najlepeij byłoby utworzyć taki temat w głównej części, pod którym możnaby dodawać kolejne tematy bo jest coraz więcej ludzi
którzy rozważają takie rozwiązanie.

Tak więc, właśnie rozważam klagenowy implant. Mam wycięte częściowo obie łąkotki oraz rekonstrrukcję ACL, do tego chondromolację pow stawowych.
Z rzepką nie jst dobrze bo przy napinaniu 4 głowego nieraz z opóżnieniem się zsuwa (gdy już puszczę mięsnie), do tego nieraz bolesne trzaski nie takie typowe ale
sygnalizujące ze sie cos zle ułożyło w kolanie i z np mocnego wyprostu przejscie w zgięcie nieraz wlasnie daje uczucie ze cos w ulamku sekundy blokuje ale trzask i wksakuje na miejsce (rzepka)
Po wizycie u jednego z lekarzy a było ich kilku (łąkotki robione w 2009 a acl w 2010, dr Pardała i Pluta) Pewien lekarz zaproponował mi KOLAGENOWY IMPLANT ŁĄKOTKI, tłumacząc, że przez to ze usunięte łakotki a szczególnie jedna, na którą normalnie jest duży nacisk od kości to bez łąkotki szybko dojdzie do zwyrodnień...i tu dobrze jest wstawić ten implant.

KTO Z WAS MA TAKI IMPLANT, KTO ROZWAŻA, KTO ZNA KOGOŚ KTO GO MA?
Decyzję mam podjąć do 2 miesięcy bo moge mieć to za free ale szczerze to nie mam przekonania na ile to zatrzymuje postępowanie zwyrodnień, etc

PISZCIE tu a jak coś dzwońcie 500 732 049. To może uda się coś wymyśleć. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: KOLAGENOWY IMPLANT ŁĄKOTKI- znacie kogoś kto go ma?
PostNapisane: 7 sie 2011, o 13:51 
Offline
Administrator

Dołączył(a): 23 lis 2008, o 16:34
Posty: 14
Lokalizacja: Wrocław
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Tak, na pewno implanty łąkotek to przyszłościowy temat. Jeśli ruch w tym wątku się zwiększy otworzymy nowy dział :-).


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL