forum o naszych kolanach

Teraz jest 24 kwi 2024, o 03:41

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: boli, boli i... wciąż boli!
PostNapisane: 19 gru 2011, o 02:32 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2010, o 20:12
Posty: 375
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Poczułam się nieco wywołana do odpowiedzi ;) Dobra, darmowa rehabilitacja na NFZ jest na os. Piastów w przychodni. Nie ma teraz bardzo długich terminów oczekiwania. Musisz mieć skierowanie od ortopedy (musi być pieczątka na dole specjalista ortopedii) do "Dziennego Oddziału Rehabilitacji". Potem rejestrujesz się w przychodni do lekarza rehabilitacji (ja osobiście polecam jedynego pracującego tam mężczyznę - środa po południu) i on pokieruje Cię dalej :)

Generalnie można, tylko trzeba się trochę wysilić, bo załatwienie wszystkich dokumentów trochę trwa ;)

I zgadzam się z Ewą, że jednak czasem warto oszczędzić na wizytę u dobrego specjalisty, zanim będzie za późno. Z doświadczenia wiem, że różni lekarze mają różne diagnozy. Ortopedia jest na tyle skomplikowana, że nie zawsze da się uzyskać jednoznaczną odpowiedź, ale warto szukać kogoś komu zaufasz ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: boli, boli i... wciąż boli!
PostNapisane: 19 gru 2011, o 10:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 maja 2009, o 16:43
Posty: 1065
Lokalizacja: Wrocław
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Zm. zwyrodnieniowe
Chondromalacja III-IV
Boczne przyparcie rzepki
Reaktywne zapalenie stawów (?)
Paunow, zawsze można na Ciebie liczyć :-). Dzięki :-).

_________________
Pomożesz innym dzieląc się swą wiedzą i doświadczeniami. Zacznij od działu "Gdzie się leczyć". On jest najważniejszy...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: boli, boli i... wciąż boli!
PostNapisane: 19 gru 2011, o 12:41 
Offline

Dołączył(a): 12 maja 2011, o 21:00
Posty: 158
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Chondro II (II/III?) rzepki, koncowka leczenia chlamydii pneumonae - ta mi dala popalic w kolanach... Lateralizacja i inne biomechaniczne cuda juz wyleczone :-)
obiektn6201, spróbuj jeszcze "uderzyć" do dr. Kapturkiewicz pracującej w przychodni na al. Pokoju 4, terminy z NFZ ma długie, ale opinie ma dobre i ma u siebie w gabinecie USG... sam nie korzystałem z pomocy Pani Dr., ale od wielu lat leczy się u niej moja mama i jest zadowolona.

Jeszcze jedno - nie piszesz nic o rehabilitacji, jaką miałaś po zabiegach, czy nie było aby tak, że kolana nie bolały Cię w okresie trwania rehabilitacji i trochę po niej?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL