forum o naszych kolanach

Teraz jest 24 kwi 2024, o 01:59

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Witam
PostNapisane: 29 cze 2010, o 21:58 
Offline

Dołączył(a): 29 cze 2010, o 21:49
Posty: 4
Typ użytkownika: Sympatyk
Cześć
Moje kolana co prawda trzymają się jakoś, ale prawdziwy problem ma mój mąż. :cry:
Od tygodnia praktycznie nie jest w stanie chodzić, poczytałam sobie to forum, artykuły informacje (za które jestem bardzo wdzięczna) i się podłamałam jeszcze bardziej. Mieszkam w maleńkim miasteczku, u nas nie ma ortopedy nawet, mąż "idzie" jutro do chirurga, ciekawa jestem czy coś zaradzi ten lekarz eh :cry:.
Czy w ogóle istnieją choroby kolan, które można szybko wyleczyć?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Witam
PostNapisane: 30 cze 2010, o 21:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 maja 2009, o 16:43
Posty: 1065
Lokalizacja: Wrocław
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Zm. zwyrodnieniowe
Chondromalacja III-IV
Boczne przyparcie rzepki
Reaktywne zapalenie stawów (?)
Pytanie retoryczne, ale istnieją takie choroby i znam ludzi, którzy skutecznie i na trwałe (a w każdym razie na długo) pozbyli się problemów z kolanami. Nasza strona zapewne nie prezentuje średniej populacji :-), bo odwiedzają ją często ludzie, którzy mają przedłużające się i często trudne do rozwiązania problemy. Na pewno nie warto na zapas popadać w desperację, głowa do góry i na początek zaufajcie po prostu lekarzowi :-).

_________________
Pomożesz innym dzieląc się swą wiedzą i doświadczeniami. Zacznij od działu "Gdzie się leczyć". On jest najważniejszy...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Witam
PostNapisane: 1 lip 2010, o 13:41 
Offline

Dołączył(a): 29 cze 2010, o 21:49
Posty: 4
Typ użytkownika: Sympatyk
Jesteśmy już po wizycie, tak jak obstawiałam po lekturze forum i materiałów tu zamieszczonych wygląda to na naderwane więzadło boczne :cry: . Lekarz przepisał MeloxiLEK i Naproxen do smarowania, kazał się pokazać za tydzień. Najgorsze w tym wszystkim to, że nasz wyjazd w góry staje pod wielkim znakiem zapytania, jak na razie mąż nie jest w stanie chodzić, więc moja nadzieja na wyjazd w góry jest nikła, zaczynam obawiać się nawet o zimowy wypad na narty, koszmar jakiś :|.
Jeśli można prosić o jakieś rady dotyczące naderwanego więzadła, może jakieś specjalne ćwiczenia, dieta???
Mąż ma kolana po przejściach (zapalenie stawów kolanowych, połamana rzepka...) najgorsze w tym wszystkim jest właśnie to, że kolana psują się tym, którzy kochają aktywność i sport :? .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 33 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL