forum o naszych kolanach

Teraz jest 29 mar 2024, o 11:39

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Witam
PostNapisane: 23 kwi 2010, o 21:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2010, o 23:36
Posty: 2
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Hej
Mój problem z kolanami zaczął się od 4 lat o ile dobrze pamiętam. Zaczęło się od lewego kolana, zaczęłam dostawać skurcze takie jak blokady problemy z wyprostowaniem nogi i uciski obrzęki tam gdzie było spuchnięte w czasie zinych dni takich jak zima po przijściu z pracy odczuwałam rozpalenie piekotę kolana i tak zaczęło się od lewego a na prawym się nie skończyło otóż zaczęły mnie ręce bardzo i to bardzo boleć noce nie przespane w dzień miałam ochotę przywiązać sobie wiadra z wodą bo czułam że to mi ulgę przyniesie.Zażywałam różnego rodzaju tabletki przeciw bólowe maści przeciw zapalne i przeciw bólowe nie pomagały i nie pomagają chodziłam do ortopedy maiłam robiony rentgen kolana z którego nic nie wyszło, pobieranie krwi i to również okazało się niczym. Powiem tak to co ja zauważyłam nie wiem czy tak to naprawdę ma jakiś związek ale kiedy mam dostać okres tak tydzień lub dwa przed okresem kolano lewe zaczyna mi bardziej puchnąć a prawe bardziej boleć a w tedy jest naprawdę bardzo źle nie mogę wychodzić po schodach wraz z moim krokiem postawionym wyżej czuje jak ta rzepka przesuwa mi się i ból nie mówiąc o przykucnięciu a wstaniem po prostu tragedia kiedy mam wstać skręca mnie momentalnie łzy stają mi w oczach, moja praca polega na ciągłym ruchu non stop chodzę mieszkam w Anglii trudno tutaj iść do lekarza bo jedynie co może przepisać to tabletki przeciw bólowe wiem bo byłam. Ręce jak na razie mnie nie bolą odpukać...ale kolana to jeden wielki ból,przez miesiąc zażywałam ziołowe tabletki NUTRILITE DOUBLE X zakupiłam je przez internet i sama nie wiem odczuwałam lekką ulgę przy końcowym braniu tych tabletek tak mi się wydaje kiedy skończyłam całe pudełko kupiłam kapsułki coś jak tran i na dzień dzisiejszy je zażywam i dalej ale....kiedy miałam dostać okres tydzień dwa przed kolana mnie zaczęły bardziej boleć tak jak opisywałam wyżej a i wtrącę to że byłam u ginekologa opisałam mu to ze przed okresem kolana mnie bolą czy to może jakieś ma powiązanie ze sprawami ginekologicznymi to mnie wyśmiał :(
Wydaje mi się że mam problemy ze stawami wiem żeby to sprawdzić jest badanie na pobranie szpiku kostnego z kości biodra czy z kręgosłupa bardzo boli ale już mam dość tego bólu który przeszkadza mi w życiu a dużo przeszłam.
Mam 22 lata i jak dla mnie poważny problem PROSZĘ o jakieś porady dużo dla mnie to znaczy z góry dziękuję.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Witam
PostNapisane: 23 kwi 2010, o 22:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2009, o 14:23
Posty: 13
Lokalizacja: Toruń/Warszawa
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Chondromalacja I-II w lewym kolanie + boczne przyparcie -czekam na artroskopie, w prawym zaczyna dziać się to samo
Hej, chciałam Ci napisać że kiedy byłam u ortopedy-chirurga w klinice to jednym z jego pierwszych pytań dotyczących mojego kolana było pytanie "czy przed okresem kolano boli bardziej". Więc to na pewno ma jakiś wpływ, nie wiem-może jest jakimś objawem konkretnej przypadłości. Nie jestem lekarzem i pewnie ktoś inny wytłumaczy co Ci może dolegać, chcę tylko napisać że bardzo dobrze że zwróciłaś uwagę na ten "objaw" i warto o nim wspominać lekarzom (zapominając o śmiechu ginekologa).
Pozdrawiam,
Ola


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: hej
PostNapisane: 23 kwi 2010, o 23:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2010, o 23:36
Posty: 2
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Hej
dzięki wielkie za posta
mam nadzieję że ktoś napisze mi rade specjalistyczną lub do kogo mam się udać


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 38 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL