forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 16:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: chrupanie w kolanie i inne bóle
PostNapisane: 11 maja 2017, o 12:21 
Offline

Dołączył(a): 8 maja 2017, o 14:26
Posty: 5
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: chondromalacja 2 stopnia
Hej Nucia.

Wiec byłam dziś u ortopedy i mówię mu , że w ciqagu ostatnich 4 tyg gwałtownie pogorszył się stan moich kolan. Czuje ból od przodu i od boku od zew strony, ze zrobily sie jakies bardziej chybotliwe.. To on zmacal mi jedno drugie kolano i mowi, nic sie nei dzieje, wszystko stabilne.. wystarczą zastrzyki .. Masakra - oni wszystko chca tymi zastrzykami załatwiac, zwariowali Ci lekarze.. Ide teraz w srode na kolejne usg jeszcze i potem zapisuje sie na fizjo, bo to juz przestalo mnei smieszyc - tylko trace czas u ortopedy :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: chrupanie w kolanie i inne bóle
PostNapisane: 11 maja 2017, o 16:48 
Offline

Dołączył(a): 9 maja 2017, o 06:45
Posty: 106
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Niestety tak czasem bywa. Chodzisz prywatnie czy na NFZ? Jeśli na NFZ to nie ma co się dziwić, ja jak poszłam na NFZ to powiedział, że nic mi nie jest i na tym skończyła się wizyta. Prywatnie w sumie też czasem się zdarzają tacy ortopedzi, jak chodziłam do takiego jednego to ciągle kazał mi brać jakieś tabletki, typu Structum, tak chyba z 4 rodzaje, a jak powiedziałam, że nic nie dają to odrzekł, że albo nie biorę albo oszukuję, że mnie boli, to była ostatnia wizyta u niego. W twoim przypadku albo trzeba zmienić ortopedę, albo faktycznie udaj się do fizjoterapeuty, tylko do jakiegoś dobrego, trzeba mieć szczęście i dobrze trafić. Co do zastrzyków to na pewno nie zaszkodzą, ale u mnie 6 nie przyniosło żadnego efektu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: chrupanie w kolanie i inne bóle
PostNapisane: 11 maja 2017, o 21:53 
Offline

Dołączył(a): 8 maja 2017, o 14:26
Posty: 5
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: chondromalacja 2 stopnia
No ja chodze prywatnie, generalnie od 2 mscy jestem na Structum - ale to jest praktycznie sama chondroityna, rowniez dobrze moglabym sobie kupic inny suplement diety.. Ja w sumie mialam zastrzykow 12 i generalnie po ostatiej serii mi sie bardzo szybko pogorszylo, liczylam na jakis sensowny efekt, a tu kiszka... zaczelo mi strzelac w drugim kolanie, ktore myslalam ze jest zdrowsze, nic bardziej mylnego.. Dzis jak chodze to delikatnie kuleje, bol mi promieniuje na udo albo na piszczel i do tego mam wrazenie napuchnietych kolan.. Szlag czlowieka trafia - nawet na pasach nie moge podbiec jak miga swiatlo, bo wiem jak to sie skonczy...:(


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: chrupanie w kolanie i inne bóle
PostNapisane: 12 maja 2017, o 15:20 
Offline

Dołączył(a): 9 maja 2017, o 06:45
Posty: 106
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Współczuję bardzo ;/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: chrupanie w kolanie i inne bóle
PostNapisane: 12 lut 2018, o 22:11 
Offline

Dołączył(a): 12 lut 2018, o 22:06
Posty: 1
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Kolana, kolana i jeszcze raz kolana..
Nucia12 napisał(a):
Przez 5 lat edukowanie się w sprawie kolan to trochę się nauczyłam. Jakbyś chciała jeszcze coś wiedzieć to pisz, ja chętnie odpowiem ;3


Hej. Ja mam 32 lata a problemy z kolanami mniej więcej od podstawówki.. a to kontuzja przy graniu w piłce, a to na MMA - zawsze coś i zawsze brak czasu an zajęcie się tematem.. zdaję sobie sprawę, że straciłem wiele czasu ale obiecałem sobie, że teraz to się zmieni. Poszukuję dobrego lekarza/magika/hydraulika/czarodzieja! Będę teraz na stażu we Wrocławiu i dużo osób poleca mi szpital Orthos w Komorowicach ale co prawda nie jako pacjenci. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie? Zna lekarzy? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 33 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL