forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 16:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem z kolanem proszę o pomoc
PostNapisane: 20 paź 2014, o 01:45 
Offline

Dołączył(a): 20 paź 2014, o 01:30
Posty: 2
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Problem z kolanem. Boję się iść do lekarza. Czy ktoś pomoże?
Witam.
Mam 16 lat i trenuję piłkę nożną :). Wszystko zaczęło się 12 listopada 2013 roku. Sobota , padało i postanowiłem pograć z kolegami na boisku (sztucznym) . Jako , że padało to piłka była mokra no i wywaliłem się (poślizgnąłem się o piłkę) i coś mi stało się z kolanem. Ból nie był jakiś bardzo mocny bo nadal grałem , a 2 dni później miałem turniej futsalu(piłka halowa) i grałem. Ale nie mogę zgiąć kolana do końca. Nie mogę dotknąć stopą pośladka. Dodam , że to wszystko to lewa noga. Pamiętam , że ta noga mi drętwiała a w poniedziałek już przeszło. No i nie zwracałem na to uwagi. A teraz w sobotę miałem mecz. No i kiwnąłem jednego a obok był kolega z drużyny , podałem mu , a on mi szybko odegrał i zagrał mi piłkę za plecy.. lewą nogę postawiłem chyba bardziej do przodu a grałem w korkach i jak chciałem szybko obrócić nogę lewą to strzykło mi coś w kolanie i zaczął się niesamowity ból... Nie byłem rozciągnięty i nic z tych rzeczy. Do domu nie doszedłem sam. Koledzy musieli mi pomóc. Na początku jakoś dawałem rade wyprostować nogę , ale teraz mam ją ciągle zgięta " w połowie". Nie mogę , ani zgiąć , ani wyprostować , ponieważ mnie to boli. Myślałem , że mi to przejdzie ale nadal boli. Dodam tylko , że jak nie ruszam to nie boli , ale kolano jest spuchnięte i leciutko sine. Ból jest mhmm :
-"W środku kolana" . Jak dotykam kolana to nic nie boli tylko w jednym miejscu a dokładnie pod udem przy zginaczu chyba ( nie wiem jak to się dokładnie nazywa )
-Lekko w łydce
-Lekko w udzie
Nie mam pojęcia co z tym kolanem ale mówią mi , że to może być więzadło krzyżowe.. a wiem , że to bardzo poważna kontuzja. Rozumiem , że nie jesteście lekarzami , ale może ktoś z was wie o co chodzi i mi pomoże. Zamierzam iść do lekarza ale we wtorek prawdopodobnie. Nie chciałem iść do lekarza bo to może być operacja , koniec treningów itd. Po prostu boję się własnie tego.
Proszę o pomoc. Naprawdę proszę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Problem z kolanem proszę o pomoc
PostNapisane: 20 paź 2014, o 11:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2011, o 23:57
Posty: 51
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: rekonstrukcja chrząstki
musisz iść do lekarza i nic więcej nie doradzę jak chcesz być aktywny sportowo to musisz wyleczyć kontuzję nawet jak trzeba będzie operować na Twoim miejscu bałabym się nie iść do lekarza możesz mieć krwiaka i krew w stawie a to już jest groźne i trzeba brać leki przeciwzakrzepowe nie lekceważ tego :!: pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Problem z kolanem proszę o pomoc
PostNapisane: 20 paź 2014, o 15:18 
Offline

Dołączył(a): 20 paź 2014, o 01:30
Posty: 2
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Problem z kolanem. Boję się iść do lekarza. Czy ktoś pomoże?
Poszedłem do lekarza i miałem punktowane kolano. Czeka mnie długa przerwa .. będę miał chyba nastawiane coś i mam coś z więzadłem krzyżowym


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL