forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 22:20

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dziwny przeskok w obu kolanach :/
PostNapisane: 19 maja 2014, o 22:50 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2014, o 22:28
Posty: 2
Typ użytkownika: Profesjonalista
Mój problem: Kolano/Kolana :///////
Witam mam 19 lat , od 9 roku życia do 15 trenowałem zapasy. Przez te lata odczuwałem duży ból fizyczny. Więc od 9 - 10 roku życia coś przeskakiwało mi w kolanach i to różnie raz w prawym a raz w lewym. Było to dziwne uczucie jak już mi przeskoczyło czułem jakby je coś tam w środku trzymało i zawsze w tedy je miałem w pozycji zgiętej bo wtedy mnie nie bolało ani nic nie czułem ale gdy już je prostowałem zaczynał się ból coś co trzymało w środku stawiało taki opór że musiałem kolano naciskać ręką żeby je wyprostować i jak już je wyprostowałem to coś wskoczyło ale tak mocno że aż taki głuchy odgłos dawało. Kilka minut mineło i było już ok. Zdarzało się to gdy krzywo skręciłem , szybki ruch w bok itp . Nigdy jak szedłem sobie czy biegałem prosto.
Przestałem trenować ponieważ pewnego dnia grałem w piłke i kolega kopnął mnie w tył kolana i wtedy to kolano wyskoczyło i wskoczyło tak szybko , wtedy właśnie jest taki uraz że dłużej boli nawet 2 dni i woda się zbiera. Akurat wtedy czułem tak jak wyżej blokade i prostuje prostuje je a to nie wskoczyło :/ i strach wtedy w szpitalu usztywnili mi ją po 2 tyg zdjąłem stabilizator i było całkiem ok mogłem zginać i wgl ale do dzisiaj nie mogę oboma nogami zgiąć do końca bo przeskoczy raczej usztywniły sie pewnie . Byłem u ortopedy mówił że to ścięgna trzymające rzepkę że są za długie i przeskakuja trzeba operacje i je skrócić i mam pytanie tutaj czy to prawda bo moze ktoś się spotkał już z czymś takim. Więzadło poboczne piszczelowe , Przyśrodkowy kłykieć w tych okolicach czuje. Aha Sory że się tak rozpisałem chciałbym jeszcze dodać że ortopeda mówił mi żeby właśnie duzo plywac i jezdzic na rowerze sprawdziło się żeby usztywnić kolano po przez mięśnie. Ale ostatnio źle uderzyłem piłkę i po 2 latach znowu mi przeskoczyło też tak szybko i mam wodę w kolanie chyba pójdę na tą operację , szkoda że nie pamiętam jak ten ortopeda się nazywał bo było to 4 lata temu .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dziwny przeskok w obu kolanach :/
PostNapisane: 14 sty 2015, o 09:45 
Offline

Dołączył(a): 14 sty 2015, o 09:26
Posty: 1
Typ użytkownika: Sympatyk
Mój problem: Kolana
Niestety woda w kolanach jest bardzo częsta, w szczególności u osób które uprawiają sport, który może obciążać kolana. Ja pod ręką zawsze mam altacet i


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL