forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 16:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Witam!
PostNapisane: 21 mar 2012, o 20:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2012, o 20:11
Posty: 3
Lokalizacja: Białogard
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: 23.01.2012 artroskopia lewego kolana - częściowe uszkodzenie ACL, resekcja uszkodzonego rogu łąkotki przyśrodkowej.
14.03.2012 - diagnozowanie prawego kolana, najprawdopodobniej chondromolacja rzepki.. czekam na wyniki rezonansu.
Witam serdecznie wszystkich kolankowców:)
Mój problem z kolanami zaczął się w grudniu 2011 roku od bóli różnego rodzaju. Bolały oba ale bardziej lewe. Z dnia na dzień miałam spory problem aby wejść czy zejść ze schodów, żeby usiąść, wstać no i nie było mowy o klęknięciu. Męczyłam się z tym ok 4 tyg bo sądziłam naiwnie że to samo przejdzie. Gdy ból stawał się już nie do zniesienia postanowiłam się udać do ortopedy. Wizytę miałam 19 stycznia 2012 roku, po zbadaniu mojego lewego kolana, diagnoza brzmiała uszkodzenie łąkotki i artroskopia w trybie pilnym. Byłam w szoku! Termin zabiegu miałam na 23.01.2012r. Po artroskopii w rozpoznaniu oprócz resekcji uszkodzonego rogu łąkotki przyśrodkowej miałam jeszcze częściowe uszkodzenie ACL. Generalnie doszłam już do siebie po tym zabiegu, mam problem jeszcze aby wejść po schodach i zejść bo jeszcze lewe kolano pobolewa. Natomiast zaczął się ogromny ból w prawym kolanie, schodząc ze schodów wciąż coś strzela, przeskakuje i okropnie boli. Dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny, w poniedziałek mam już mieć wynik. Mój ortopeda podejrzewa teraz że jest problem z rzepką. Wizytę mam na 28.03.2012r i okropnie się boję kolejnej diagnozy.
Dodam że od stycznia do teraz jestem na zwolnieniu L4 i już mam serdecznie dość siedzenia w domu:(


Pozdrawiam wszystkich mających problemy z kolankami:)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Witam!
PostNapisane: 28 mar 2012, o 11:23 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2012, o 14:33
Posty: 3
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Karolkaa nie łam się, nie jesteś sama ;)

_________________
Stolica gór wiosną kusi a najlepsze apartamenty zakopane czekają :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 36 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL