forum o naszych kolanach

Teraz jest 23 kwi 2024, o 08:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ags
PostNapisane: 28 kwi 2010, o 23:14 
Offline

Dołączył(a): 24 kwi 2010, o 21:32
Posty: 178
Lokalizacja: warszawa
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Mój problem: Pęknięta łąkotka przyśrodkowa w kolanie lewym, przerosnieta blona maziowa w obu kolanach, przyparcie rzepki w prawym kolanie. (Wyleczone)
Młodzieńcze Idiopatyczne Zapalenie Stawów
Inne informacje: 3 dawki Synviscu
11.2010- artroskopia prawego stawu kolanowego (podcięcie troczków, wycięcie fałdu i shaving błony maziowej)
10.2012- artroskopia lewego stawu kolanowego (zszycie łąkotki przyśrodkowej, wycięcie fałdu błony maziowej)
Na rehabilitacje chodze nie od wczoraj, nie od dzis. Wczeaniej na kregoslup ale niestety dorwaly mnie kolana ostatnimi czasy. 7 lat tanczylam w zespole a przy okazji troche bawilam sie akrobatyka (niewiele bo za tym nie przepadam). Mniejwiecej tez 7 lat temu w ferie zaczelam jezdzic na nartach. Coroczne wyjazdy na tydzien. Po powrocie w tym roku zaczely mnie bolec kolana tj ok 7 lutego. Pierwsza pani doktor zdziwila sie ze przychodze do niej z bolacymi kolanami i doszla do wniosku ze to przeciazenie. Wypisala skierowanie na rehab i zwolnienie z wf do konca marca. Na rehabilitacje chodze na kopernika do szpitala dzieciecego Niestety bol nie ustepowal a i pani rehabilitantka stwierdzila ze to raczej nie jest przeciazenie i polecila mi zmienic lekarza. Polecila dr Zbiewskiego. Pojechalam do niego do enel medu bo panstwowo to jeszcze by mnie nie przyjal( termin mialam 4 maja). Byl to kolejny lekarz ktory mnie nie zbadal. Wypytal i postawil diagnoze. Kiedy zobaczyl wyniki badan potwierdzil ja. Lateralizacja rzepki. Wizyta trwala 5 min. Pani rehabilitantka zskonsultowala moj przypadek z kolejna pania doktor i pojawila sie propozycja synviscu. Jakies 2 tyg temu bylam u pani dr Gogol. Pierwszy lekarz ktory mnie zbadal. Obejrzala na spokojnie wyniki badan i wytlumaczyla wszystko co i jak. Powiedziala ze zazwyczaj sa 3 tury rehab czyli lacznie 18 tyg., potem mies przerwy i jezeli nie ma efektow to artro. Dostalam skierowanie na synvisc. W srode mialam 1 dawke (z 3). Jak narazie czuje ze jest gorzej niz bylo. 6 maja ide do szpitala na kolejna dawke (czyli zastrzyk 7).
P.S. Zwolnienie wf zostalo oczywiscie przedluzone do konca roku szkolnego ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL