forum o naszych kolanach

Teraz jest 28 mar 2024, o 11:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Witam serdecznie
PostNapisane: 17 cze 2014, o 09:26 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2014, o 09:04
Posty: 2
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Lakatki tylne w kolanach i stawy skokowe stop .
Witam wszystkich serdecznie :) ,na to forum dala mi namiary Fonsitos ,za co jestem wdzieczna bo potrzebuje kochani pomocy ,porady i wsparcia . Mam 44 lata i od jakiego czasu mam problemy z kolanem wlasciwie z lakotka boczna ,od 2 miesiecy jednak juz mam problemy z dwoma kolanami i doszly do tego od miesiaca stawy skokowe .Ortopeda chce mnie operowac i czekaja mnie 4 OP jednak zanim co chcialabym zasiegnac rady tutaj bo mam watpliowsci i obawy .Moje problemy opiesze w odpowiednim watku tylko sie rozejrze :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Witam serdecznie
PostNapisane: 1 lip 2014, o 20:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sty 2012, o 16:55
Posty: 75
Typ użytkownika: Kolanowiec weteran
Inne informacje: gdy się ma tylko młotek większość rzeczy wygląda jak gwoździe
witaj,

jesteś pod opieką rehabilitanta?
operacje to ostateczność można z nimi zaczekać ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Witam serdecznie
PostNapisane: 1 lip 2014, o 21:00 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2014, o 09:04
Posty: 2
Typ użytkownika: Kolanowiec początkujący
Mój problem: Lakatki tylne w kolanach i stawy skokowe stop .
Nie jestem pod opieka zadengo rehabilitanta . Mialam opisac wszystko a tu czasu brak i brak .... . Ortopeda jakies dwa tygodnie temu powiedzial ze nic nie da sie zrobic tylko OP,jednak czytajac wasze posty coraz mniejsze ma do tego przekonanie ,wyciac cos mozna szybko a druga sprawa niemcy to tylko patrza na kase z ubezpieczenia (jestem prywatnie ubezpieczona wiec smakowitym kaskiem jestem :) ) Nie wiem tak naprawde co robic i gdzie isc do jakiego ortopedy w niemczech czy tez w Polsce .Biore osatnio duzo DiH i robie sobie sama masaze codzienie taki recznym na prad masazerem i po kazdym masazu czuje ogromna ulge ,jednak jak chce przykucnac przykleknac ciezko jest okrutnie jak to zrobie nie dam rady sie podniesc jak nie mam wsparcia czegos wiec ograniczam te pozycje jak sie tylko da . Na razie jakos stawy skokowe daly mi spokoj ale wystarczy ze wyjde na chwile na miasto przejsc sie na zakupy na obcasie 2-3cm przez 20 minut i masakra nogi sa w kostkach spuchniete okrutnie ,jak cos porobie w domu pokosze trawe i troszke przyklekne´na jakies kolano to kolana tez puchna i rwia okrutnie w nocy . Smaruje masciami ,bore przeciwbolowe typu ibuprofen 800mg i musze dalej zyc . Najgorzej teraz jak lato o plywaniu zabka mage zapomniec ,moze kraulem ale kto plywa na basenie kraulem pelnym ludzi ?Na rowerze lubie jezdzic ale widze ze mi nie sluzy bo kolana puchna ,na bieznie tez nie wejde choc bardzo lubie bo stawy skokowe i kolana puchna . Zastrzykow hialuronowych wiecej juz nie dostane bo wybralalm swoja norme a OP chcialabym odwlec . Ogolem nie mam jakichs lekow specjalistycznych ani nic a od ortopedy a chodzilam ostanio nonstop cale pol roku ,najczescie pytal sie czy mam jakies przeciwbolowe leki i zebym sobie serkiem homogenizowanym oklady robila itd. i przepisywal stabilizatory na kolana i stawy skokowe ktorych nie moge nosic bo po 10 min.mam juz dosc wrecz jeszcze gorzej mnie nogi bola bo uciskaja .Jak czytalam wasze posty to az nawet glupio bylo mi cos napisac bo wymacie juz takie specjalistyczne okreslenia ileczenie i leki a ja ten glupi serek i przeciwbolowe ,totalna porazka ,tak konkretnie nic konkretnego . Bede wdzieczna za jakas porade co powinnam zrobic i gdzie isc itd .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL